Asi nam neostava nic ine len sa modlit nech nenasnezi, lebo pocet cestujucich v Mhd klesne zo 75 na 100% , rovno sa tak mozeme dostat do Guinesovej knihy rekordov ako prve mesto s cestovnym poriadkom na pesobus. Je to ironia, ale Kralik je nam to schopny urobit.

Danny
7:30, linka 90- konecne isli 2 (najnovsie, vyumyvane) male Karosy
Zeby preto, ze je 13.12.2005?! ?