Reply on: Danny #10795:
chodili, ale ak si spomínaš, tak jedným z nich bolo NP sólo... -> čiže kĺbové boli tri 
Stále si myslíš, že nie je možné, aby sa NARAZ pokazilo viacej kĺbákov? Stačí, že je extrémne poruchový TAM BUS... ?
podrobný rozpis výpravy máš na http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=21362132303936ef212c24293a2f36
Myslis, ze on o existencii imhd.sk vie? (Alebo mu to prednosta Muron nespomenul?)

LUK
"Primátor argumentoval, že všetci odborníci na dopravu, ktorých on pozná, sú previazaní so SAD-kami BB, aj ZV a podusok by nebol objektívny."
A kto mu bráni sa zoznámiť s niekým z iMHD?