Reply on: TeBeCe #1078:
vidis, ja som si zmenu vsimol az ked si ma upozornil. A mam ten trolik na fotke
Ma zjavne novy lak.Ak sa podari, tak v piatok sem dam fotkuz modreho Connecta. Cez vikend som sa zabaval s novym scanerom a kym som sa s nim naucil, bola nedela a ja som uz nestihol nascanovat ani posledne fotky.
Petik
Tak kto ma menej zastavok?
http://www.vlak.cz/Route.asp?cl=C&tt=3&i=1775&s1=789&s2=214
http://www.vlak.cz/Route.asp?cl=C&tt=3&i=1776&s1=214&s2=789