Reply on: Danny #10654:
www.poslanec.sk ti v tomto ponuka spolupracu. Ked to zosumarizujes, mozeme to tam uverejnit, bude to pristupne pre dalsich ludi a budu sa k tomu moct vyjadrit. Ak chces, ozvi sa na webmaster (at) poslanec.sk, dohodneme sa.
LUK
To že bol vydaný nejaký príkaz, ešte nezachráni, že vaša povesť opäť išla prudko nadol... Lebo PRÁVE v TAKOMTO počasí je záujem o prepravu pomocou MHD ešte vyšší ako za teplého slnečného dňa!!!
Dimenzovanie cestovných poriadkov úmerne ponuke je v BBDS PROBLÉMOM aj za "normálneho stavu" počasia, nieto ešte v takýchto špecifických podmienkach. Vás vôbec nezaujíma, s akou naplnenosťou vám vozidlá jazdia a či ste sa náhodou nepripravili o ďalších zákazníkov tým, že sa nevmestili do vozidla... A už vôbec nerobí problém vaším dispečerom vypraviť NÁHODNE na hociktorú kĺbovú linku sólo vozidlo aj v čase DOSTATKU kĺbových vozidiel... ?
Takýmito praktikami si dôveru nezískate! A vášmu tlačovému vyhláseniu môže uveriť jedine ten, kto všeobecne o MHD ešte VôBEC nič nepočul!! ?