Ja reagujem trocha neskor na Dannyho prispevok o horucej strele.Tak ze pani zo sad dari sa jej pre toto: 1 pre vodicov je cestovny poriadok holubnik 2 niekedy az agresivne spravanie sa vodicov 3 drahe cestovne a prestup 4 neschopne vedenie podniku ktore patovu situaciu dovoluje a nekona skoro v nicom, to ze stat dovoli legislativne diery a je ticho ani sa nesnazi nic proti tomu robit, nuz nema dovod.

Kami