Ja by som sa moznosti, ze by prevadzkoval jeden dopravca autobusy a druhy trolejbusy ako za nie moc dobrý nápad. V našom meste s takýmito krokmi niesu skúsenosti. Problém by som videl hlavne v možnej synchronizácii cestovných poriadkov medzi jedným a druhým dopravcom
SZKV
Jen doplním, že v Szegedu i Debrecenu se sice prodávají CL společně, ale je tarif je dělený- dají se koupit doklady (i dlouhodobé) jen pro elektrickou MHD, jen pro autobusy nebo "kombinált" pro obě trakce (cca. 1,5 násobek ceny jen pro jednu trakci). A ještě bych dodal, že mám podezření, že v Szegedu si NAD zajišťuje SZKT (tram, trolejbusy) sám. Podle výkazu vozidel totiž mají relativně dost busů a pochybuju, že to nakupují jen za účelem přestavby na trolejbus. Teda aspoň to jsem z této stránky pochopil: http://balint.cyberhungary.net/vtkall/index.html