Naša autoškola 182BS práve v Hliníku nad Hronom... ?
A okrem nej už išlo od Zvolena asi 15 autobusov s nápisom Zájazd...
A okrem nej už išlo od Zvolena asi 15 autobusov s nápisom Zájazd...
? je li z troho blivno ? ?
Petik
BTW dnes sa mi snivalo, ze som isiel bystrickou MHD! A ten autobus bol tak narvany, ze som za jazdy trcal z prednych dveri.