Reply on: mimi #10129:
Taky si myslím, bohužel. A nejvíc mě s..., že oni možnost volby dost často mají- vlastní auto! A krom toho už jen čekám, kdy v tom městě začnou jezdit maršrutky- ruský standard si žádá ruské řešení...Pod pojmem "šotoušská subtilnost" jsem měl na mysli věci, které zajímají hlavně zde přítomné diskutující a nikoliv ¨běžné cestující- tedy např. stav a vzhled vozidel, technický stav zastávek a tak. Ne že by to nebyly významné věci, ale v současném neutěšeném stavu, v němž MHD v BB je, jsou skutečně druhořadé.
to si len DPB objednal GO v BBDS...
LUK
ad denní lístek - pokud budou problémy s nákupem, tak třeba použít kouzelnou formulku "deset enter"... ?
ad nástup všemi dveřmi - momentálně mnohem více potřebujeme právě ty měsíčníky... ?