Reply on: mimi #10129:
Taky si myslím, bohužel. A nejvíc mě s..., že oni možnost volby dost často mají- vlastní auto! A krom toho už jen čekám, kdy v tom městě začnou jezdit maršrutky- ruský standard si žádá ruské řešení...Pod pojmem "šotoušská subtilnost" jsem měl na mysli věci, které zajímají hlavně zde přítomné diskutující a nikoliv ¨běžné cestující- tedy např. stav a vzhled vozidel, technický stav zastávek a tak. Ne že by to nebyly významné věci, ale v současném neutěšeném stavu, v němž MHD v BB je, jsou skutečně druhořadé.
to si len DPB objednal GO v BBDS...
SZKV
Ale abych jen nekritizoval, velmi kvituju zavedení toho celodenního lístku, v prosinci využiju, akorát se těším až to budu u řidiče nakupovat ? . Ale v trudných BB poměrech aspoň něco a nebudu muset jako kretén den předem rozměňovat peníze na jednotlivé jízdenky (sehnat třeba 15x 12 Sk v rozumných platidlech dalo prostě práci). Ale chtělo by to další kroky- což takhle posunout se aspoň o jednu civilizační úroveň nahoru a zavést něco jako mají v Žilině- s nástupem všemi dveřmi. Nástup předními dveřmi do 15Tr ve špičce totiž hraničí se sabotáží...