Reply on: DADORIUS #39470:
Lenže to nič nemení na veci, že SAD ZV je neschopná robiť kvalitnú dopravu pre jej klientov - mesta v zmysle zmluvy a predovšetkým samostných cestujúcich - pritom však nie je schopná doržiavať ani len minimálne zákonné štandardy a nieto ešte aby robila niečo naviac. Ono to jednoducho zďaleka nie je len o zakúpení nového vozidla - oni ho jednoducho nevedia používať, nehovoriac o množstve ďalších súvisiacich vecí v zmysle spôsobu napĺňania osobitných povinností dopravcu.