Reply on: Pišta #8933:
Takže keď bude pri starom cintoríne most aj s trolejmi, zrejme vznikne linka, ktorá bude spájať centrum mesta s oboma cintorínmi a teda aj s týmto obytným súborom. Čo keby tam dovtedy zachádzala linka č. 6 alebo aspoň niektoré jej spoje?Re #8929 simkoslav: No konečne sa 224 dostala "von". To aký zvláštny zvuk vydáva? ?
Všimol som si, že tu na stránke v sekcii Vozidlá/Trolejbusy sú staré domovské linky - ešte pred NKTD.
Valec
Re #8897 Jozef: A týka sa to len školských čipových ISIC kariet, alebo ISIC kariet ako celku, čiže aj tých vydaných napr. v Amerike?
Re #8909 Pišta: No konečne na tej voľnej ploche niečo postavia, je to tam ako priam stvorené pre obchodné centrum. Mimochodom v Maxe zvyknú byť aj kiná, takže v tejto oblasti si môže Žilina polepšiť aj o 100%. ?