Reply on: URBINO #9161:
Ku spomínaným 99, 98, 97 a 94 dnes pribudla aj 96. Videl som ju na linke č.31.... ( keby mali tie busy umyté predné okno z vnútra až po vrch, určite by tie tabule boli viditeľnejšie... na tej 96 je takmer neviditeľná, tak je špinavé to okno )
marek231
Ja si skôr myslim ze väčšina cestujucich ktorá toto zazila je radsej ticho lebo kde sa obratia?A aj keby sa obratili na niekoho tak vyriesi to niekto?Ako ludia nepochodili pri zmene liniek od 21.1.2006 ,pricom zmena sa nepozdavala skoro kazdemu tak uz pochybuju ze by uspeli pri tomto.
Ja len chcem aby to tu nikto nebral ze stojim len na strane tych co tam ostali.Chapem DPMZ vo vsetkom co som spominal vyssie.To bol len postreh...