Reply on: URBINO #9161:
Ku spomínaným 99, 98, 97 a 94 dnes pribudla aj 96. Videl som ju na linke č.31.... ( keby mali tie busy umyté predné okno z vnútra až po vrch, určite by tie tabule boli viditeľnejšie... na tej 96 je takmer neviditeľná, tak je špinavé to okno )
Miro
Námet pre Jozefa a Vladimíra: do niektorého z updatov by ste mohli pripraviť fotografie rôznych nápisov na displejoch žilinských autobusov a trolejbusov. Je taká široká paleta nápisov aj v iných mestách? Používa napr. taký Prešov či Bratislava nápis "Výpadok el. prúdu"?