Reply on: simkoslav #17886:
ďakujem ti za obsiahle popísanie ? ? ešte ak ťa môžem poprosiť, tak by si mi vedel nejak dodať staré CP trolejbusov, príp. autobusov? Hlavne by ma zaujímali začiatky trolejbusov. Napr. vôbec som nevedel, že ako prvá bola trolejbusová linka 1. Za aký čas sa pridali L3,4 a 5?
marek
medzi tymi mestami bol aj martin. este ako decko si spominam, ze v mojom okoli sa hovorilo o troch mestach: zilina, martin a na tretie si nespominam. v martine mali jazdit Tbusy do vrutok, v trasach podobnych dnesnym L10 a L12.