Reply on: marek #16144:
No a teraz mi povedzte ako sa ma Martinská MHD pod vedením SAD Žilina zle. Nijako. Tu v Žiline pred príchodom nových autobusov stoja nadčenci pri bránach na Košickej lebo to je udalost a v Martine to bude asi bežne. Po tomto obnovení vozidlového parku v decembri sa bude mať Martinská MHD čím pochvaliť. Ešte im chýba martinské forum na iMHD aby si tam mohli veselo štebotať ako sa im tam premavaju takéto vozidla. Ja teda skutočne neviem čo sa deje v Žiline s obnovou vozidloveh parku. Ale začínam mať toho plne zuby.
Bratislava vyhlásila tender na kupu 400 nových autobusov. Toto je páni obnova. Viem, že stav vozidiel tam je diskutabilný, ale prajem to IRISBUSU. A tu je problem kupiť 3-4 nové trolejbusy ročne. Nie je penazí? A kde na to beru ine MHD?
Maykl