Reply on: marek231 #16046:
nemyslel som kompletne otocenie, cisto len na Hajiku teda s tym navrhom co tu bol aby sla dolu z Hajika namiesto po Horeckej po Kvacalovej, ja by som navrhoval opacne, teda takto:Hlinská-Mostná-Polícia-Závodská-Kvačalova-Stodolova-Sln. nám.-M. Bela-Žitná-Závodského-Závodská-Polícia-Mostná-Hlinská aj
ked to mozno povazovat za detail. Uspora casu by sa mozno dala spravit tak ze na ceste spät cez Vlcince by sa nezaslo na Sv. C a M alebo prip. aj na Hajiku na Stodolovu, ved na Slnecne namestie to nieje tak daleko
Maykl
Ohľadom využiteľnosti L5. Podľa mňa sa pre Solinkárov stala zbytočnou. Na Vlčince to je rýchlejšie a do 5 zastávok cez Veľký diel, do nemocnice sa cestuje L3 a taktiež do OC Dubeň sa už využíva od NKTD linka č.3 (taktiež do 5 zastávok po zastávku Tajovského).
Teraz trošku iná téma: nemyslíte si, že na L4 by sa na hornom riadku displeja mali zobrazovať "Solinky" (namiesto "Vlčince" ako koncová oblasť) aspoň po zastávku Poľná, prípadne Komenského? Podľa môjho názoru by to aspoň pre turistov bolo istotne výhodnejšie. Viem, že v spodnom riadku sa vypisuje celá trasa, ale človek je predsa pohodlný a radšej si prečíta len ten hlavný riadok.