Zdravím Vás...Nejako sme tu začali riešit politiku?
Odbočím a nebudem vôbec rozoberať situaciu primatora teraz a predtým. Co uz stým človek teraz narobí...tak sme si zvolili, tak teraz trpme. A reči o tom, že počkajme do 2010 su len zbytočným odlahčovaním. Doprava v Žiline sa musí spamätať. Ak nie bude to katastrofa.
A k mojmu odbočeniu ... Včera, teda v sobotu 2.8. som uzrel aj jeden z tých milejších momentov. Vozidlá Irisbus Iveco Citelis 12M, č. 22 a 23 boli vypravené na SVADOBNÉ JAZDY. Citelis 23 viezol svadobčanov zo Soliniek od Drevenej kravy a 22 bola zachytena na Vlčincoch. Popri naškrobených svadobčanoch to krasne svedčalo aj vyblískaným Citelisom s krásnymi stuhami s nápisom na el. transparente "svadobná jazda". Škoda, že som pre nedostatok času nedokazal ani na chvílu zapnuť moj foťačik a odfotiť aspon jednu fotku...
Odbočím a nebudem vôbec rozoberať situaciu primatora teraz a predtým. Co uz stým človek teraz narobí...tak sme si zvolili, tak teraz trpme. A reči o tom, že počkajme do 2010 su len zbytočným odlahčovaním. Doprava v Žiline sa musí spamätať. Ak nie bude to katastrofa.
A k mojmu odbočeniu ... Včera, teda v sobotu 2.8. som uzrel aj jeden z tých milejších momentov. Vozidlá Irisbus Iveco Citelis 12M, č. 22 a 23 boli vypravené na SVADOBNÉ JAZDY. Citelis 23 viezol svadobčanov zo Soliniek od Drevenej kravy a 22 bola zachytena na Vlčincoch. Popri naškrobených svadobčanoch to krasne svedčalo aj vyblískaným Citelisom s krásnymi stuhami s nápisom na el. transparente "svadobná jazda". Škoda, že som pre nedostatok času nedokazal ani na chvílu zapnuť moj foťačik a odfotiť aspon jednu fotku...
Valec
Re #15854 simkoslav: Ešte by som možno doplnil, že nie je možné porovnávať to, čo sa vybudovalo za Slotu za 16 rokov a to, čo za Harmana za 2. Naviac, ak nevieme či na všetky kontroverné stavby nebolo vydané stavebné povolenie už v minulosti.
A ohľadom dopravy, za Slotu sa síce vybudovala trolejbusová doprava (prvá etapa bola ukončená až v druhom volebnom období) ale čo by mal Harman spraviť aby ho "prekonal". Nechať tu postaviť metro? Teraz ma síce niekto môže napadnúť, že za Slotove prvé volebné obdobie sa s výstavbou trolejbusov začalo, zatiaľ čo za Harmanove obnova vozidlového parku nie. Avšak, tú netreba pripravovať niekoľko rokov, na to stačí pár mesiacov. Netvrdím, že by som to videl nejak ružovo, ale ešte počkajte a zhodnoťte až decembri 2010.