Zdravím Vás...Nejako sme tu začali riešit politiku?
Odbočím a nebudem vôbec rozoberať situaciu primatora teraz a predtým. Co uz stým človek teraz narobí...tak sme si zvolili, tak teraz trpme. A reči o tom, že počkajme do 2010 su len zbytočným odlahčovaním. Doprava v Žiline sa musí spamätať. Ak nie bude to katastrofa.
A k mojmu odbočeniu ... Včera, teda v sobotu 2.8. som uzrel aj jeden z tých milejších momentov. Vozidlá Irisbus Iveco Citelis 12M, č. 22 a 23 boli vypravené na SVADOBNÉ JAZDY. Citelis 23 viezol svadobčanov zo Soliniek od Drevenej kravy a 22 bola zachytena na Vlčincoch. Popri naškrobených svadobčanoch to krasne svedčalo aj vyblískaným Citelisom s krásnymi stuhami s nápisom na el. transparente "svadobná jazda". Škoda, že som pre nedostatok času nedokazal ani na chvílu zapnuť moj foťačik a odfotiť aspon jednu fotku...
Odbočím a nebudem vôbec rozoberať situaciu primatora teraz a predtým. Co uz stým človek teraz narobí...tak sme si zvolili, tak teraz trpme. A reči o tom, že počkajme do 2010 su len zbytočným odlahčovaním. Doprava v Žiline sa musí spamätať. Ak nie bude to katastrofa.
A k mojmu odbočeniu ... Včera, teda v sobotu 2.8. som uzrel aj jeden z tých milejších momentov. Vozidlá Irisbus Iveco Citelis 12M, č. 22 a 23 boli vypravené na SVADOBNÉ JAZDY. Citelis 23 viezol svadobčanov zo Soliniek od Drevenej kravy a 22 bola zachytena na Vlčincoch. Popri naškrobených svadobčanoch to krasne svedčalo aj vyblískaným Citelisom s krásnymi stuhami s nápisom na el. transparente "svadobná jazda". Škoda, že som pre nedostatok času nedokazal ani na chvílu zapnuť moj foťačik a odfotiť aspon jednu fotku...
Mongolec
-
Myslím si, že Slota bol prínosom pre mesto v 90. rokoch. Spravil kus roboty. Po opätovnom zvolení v roku 2002 už zašiel trochu priďaleko.
Súčasný primátor sľuboval veru všeličo a ako vidíme deje sa v mnohom naopak. Jeho zvolenie bolo pre obyvateľov skokom z kaluže do... Na druhej strane oceňujem aspoň drobnosti typu cyklistické chodníky.
OZ Za krajšiu Žilinu sa vyjadruje k problémom aj ďalej aspoň na internete: http://www.zakrajsiuzilinu.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=260&Itemid=27
Ako to vyzerá s chomutovským tryskáčom? Na k-reporte som čítal, že bude rozobratý na náhradné diely (príspevok z 25. júna v diskusii o MHD v Chomutove a Jirkove).