Reply on: marek #15845:
slota ulival peniaze do soch, harman si mozno do vrecka.. takze radsej by som bol za tie sochy... generalky v rosere.. to bola chyba.. . aj ked autobusy robia lepsie..ale hovorim, to sa stat moze
inak .. 214 je uz na GO v zline.. tak sa tesme co nam pride
Andres28
V dobe pred primátorskými voľbami začal Slota robiť neskutočné hlúposti(spomínaný odpredaj Štúrovho nám. a pozemku pri Farských schodoch,atď.) . Týmito krokmi sa u mňa diskreditoval a taktiež v očiach mnohých Žilinčanov, preto bola tak nízka volebná účasť.(veď komu dať z 3 neschopných kandidátov hlas?).
Už sa to tu síce spomínalo, ale keby Jozef tu z diskusie kandidoval, hlas má u mňa ? .
Sorry za OT ,keďže príspevok nemal s MHD nič spoločné.