Reply on: marek #15846:
Žilina po tých 16 rokoch potrebovala zmenu ,ale z akých kandidátov môhli voliči vyberať?? Groma,Harman a Slota?V dobe pred primátorskými voľbami začal Slota robiť neskutočné hlúposti(spomínaný odpredaj Štúrovho nám. a pozemku pri Farských schodoch,atď.) . Týmito krokmi sa u mňa diskreditoval a taktiež v očiach mnohých Žilinčanov, preto bola tak nízka volebná účasť.(veď komu dať z 3 neschopných kandidátov hlas?).
Už sa to tu síce spomínalo, ale keby Jozef tu z diskusie kandidoval, hlas má u mňa ? .
Sorry za OT ,keďže príspevok nemal s MHD nič spoločné.
marek
sorry, to s tou zburanou farou malo byt k prispevku Andres28.
a ak si dobre spominam, na mieste starej fary vyrastie biskupsky urad, takze pomenovanie farske schody moze ostat.
este ohladom juraja:
ako sa mu dari? co ma nove? uprimne povedane, cakal som, ze pre MHD v TN nastali nove casy, ale zatial to tak nevyzera. vid linkovanie, tarifa - tak ta bola zla za juraja aj v ziline, cestovne poriadky a pod.