Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: marek #15846:
Žilina po tých 16 rokoch potrebovala zmenu ,ale z akých kandidátov môhli voliči vyberať?? Groma,Harman a Slota?
V dobe pred primátorskými voľbami začal Slota robiť neskutočné hlúposti(spomínaný odpredaj Štúrovho nám. a pozemku pri Farských schodoch,atď.) . Týmito krokmi sa u mňa diskreditoval a taktiež v očiach mnohých Žilinčanov, preto bola tak nízka volebná účasť.(veď komu dať z 3 neschopných kandidátov hlas?).
Už sa to tu síce spomínalo, ale keby Jozef tu z diskusie kandidoval, hlas má u mňa ? .

Sorry za OT ,keďže príspevok nemal s MHD nič spoločné.
Reply on: marek #15845:
slota ulival peniaze do soch, harman si mozno do vrecka.. takze radsej by som bol za tie sochy...

generalky v rosere.. to bola chyba.. . aj ked autobusy robia lepsie..ale hovorim, to sa stat moze

inak .. 214 je uz na GO v zline.. tak sa tesme co nam pride
Reply on: marek #15845:
pokojne ho nazyvaj hulvatom, ale nech zanho hovori kvantum cinvov, ktorimi zilinu posunul dopredu.. harman zatial len drista.. casu na ciny mal viac nez dost...
tux:

sorry, to s tou zburanou farou malo byt k prispevku Andres28.

a ak si dobre spominam, na mieste starej fary vyrastie biskupsky urad, takze pomenovanie farske schody moze ostat.

este ohladom juraja:
ako sa mu dari? co ma nove? uprimne povedane, cakal som, ze pre MHD v TN nastali nove casy, ale zatial to tak nevyzera. vid linkovanie, tarifa - tak ta bola zla za juraja aj v ziline, cestovne poriadky a pod.
tux:

prepac, ale slota je hulvat a mozes ma presviedcat kolko len chces, ze nemam pravdu.

ano urobil pre zilinu vela - zaviedol T busovu dopravu do ulic ziliny a s tym sa opravili aj ulice. NO NEEXISTOVALI skoro ziadne bezbarierove pristupy na chodniky, predal sturovo namestie za babku a teraz sa uz len zbytocne vedu spory. o tom ako v meste vladne SIRS, ktora je blizka prave SNS a ma na konte zburanie aj starej fary, to si uz nejak zabudol napisat.

bez slotu sa aspon nebudu budovat nove monstruozne sochy naradovcov, ktore zbuchal vzdy ten isty dvorny slotov architekt.

je skoda, ze este za JURAJa sa presadila modernizacia Tbusov v Rosere, lebo sa z vozidiel stali vraky. Mali sa hned nakupovat nove vozidla. slota bol ale pre DPMZ prinosom, to suhlasim.
Reply on: tux #15843:
* 16 rokov samozrejme
Reply on: Andres28 #15842:
Slota ze nebol dobry primator? bol to najlepsie co zilina mohla mat... za 26 rokov posunul zilinu dopredu o taky kus, ze to sa uz nikomu nepodari... a to ze si niekde ulavil na terase alebo co. to nema s vykonom jeho funkcie nic spolocne... a tak isto ako sa rozkradalo a uplacalo za slotu sa bude aj za harmana aj za janka hraska.. ale slota sa aspon nehanbil to povedat nahlas.. lebo ak si niekto mysli ze harman je iny velmi sa pletie.. len on drzi hubu a tvari sa "cestne"...


a za slotovych cias boli aspon na vyznamnych postoch ludia co sa vyznali (Juraj).. aj ked niekedy aj ti mozu urobit preslat, je to urcite lepsie ako dosadit tam niekoho, kto k doprave nikdy nepricuchol...

vsak harman ide svojimi vyhlaseniami sam proti sebe niekedy... najprv bol proti trolejbusom.. a zrazu sa nakupovali vozy, ktore inde nechceli...

a kto z vas pred volbami vobec o harmanovi pocul? na zaklade coho ho ludia volili? ze to nebol slota?

dufam ze zilincania nie su natolko tupi aby zistili co si vlastne zvolili a aby sa to uz neopakovalo...

ad k harmanovym praktikam... viete preco odisiel Juraj? myslite ze tak celkom dobrovolne?
Reply on: marek #15841:
No náhodou! Že sa v Žiline nič poriadne nespravilo -- SPRAVIL SA TU RIADNY BORDEL. Myslím tým aj bordel na Farských schodoch - aj keď to už Farské schody nemôžu byť - nie je tam fara. (budú sa volať Schody obetí MHD?) .
Koho budeme v roku 2010 voliť? Ozaj je škoda, že Slotovi tých pár hlasov chýbalo, síce nebol dosť dobrý primátor, ale v porovnaní s Harmanom : NO COMMENT.
pohybujem sa v ziline, martine a vo vrutkach. vo vsetkych tychto mestach sa zmenil primator pri poslednych volbach.

zilina: som sklamany, za tie dva roky sa neurobilo nic poriadne pre mesto, dpmz chatra

martin: investuje sa viac do kultury, kedze meto kandiduje na europske mesto kultury 2013. cakal som razantnejsie kroky najma v optimalizacii dopravy mhd, no primator to odlozil.

vrutky: tu vidim najvacsi pokrok. 8 kamier v meste, opravuju sa aj posledne schatrane budovy, zacina sa budovat pesia zona, mestska policia je konecne v meste non-stop..., zdarma do kazdej schranky informacny casopis vrutocan...
Kubik,to je neskutocna pravda!!A tyto ludia si nevedia vazit ludi a ani toho co by bolo pre nich lepsie a vyhodnejsie,neviem ci ich mozno nazvat ludmi!!su len aroganciou moci ktora im bola docasne dana!!Ale dufajme ze vsetkeho docasu!!Aj doprava by mohla byt na lepsej urovni!!Verim tomu!!Ale nebude pokial to budu riadit ludia ktory o tom nemaju ziadnu paru a vedomosti!!Su odchovani na komunistickom mlieku a zrazu by chceli byt aj velky kapitalisti!!
Reply on: Bonetti #15834:
Tak, tak...čím viac človek cestuje, tým viac vidí v akej diere to žijeme. Je to jedno, či tu bude "Pomaranč(Garfield)" alebo niekto iný, vždy tu bude elita, ktorá pomáha mesto riadiť a riadi ho ZLE...nelogické stavanie, neúcta k zeleni a pamiatkám, neúcta k športoviskám...hrôza. Len kúsok na západ leží Nemecko alebo Švajčiarsko...všade sú cyklistické chodníky, zeleň, poriadok...a tu...nie je nič z toho. To naozaj sa nemôžeme poučiť? Najlepšia investícia je predsa investícia pre ľudí...tá sa vráti dvakrát... ?
Len sucasne vedenie to dokonale udrziava v tajnosti ze tam je niaky klobaskovy ING.ktory tam prisiel od cistenia klavesnic na počitace!!!A o doprave nevie nic iba co si niekde precital!A to je v DPMZ takych asi viac!!
Reply on: Bonetti #15836:
na to musia prist ludia, ktori zvolili vedenie, ktore zvolili.. lebo s tym bohuzial ruka v ruku suvisi aj vedenie DPMZ...
No tak to som rad!Keby sa to chcelo dostat aj dalej a pozriet sa na to aky neschopny clovek to tam riadi!!
Reply on: Bonetti #15834:
nemusis, viem
Tux,tak vidim ze som sa mylil v Tebe,mas naozaj pravdu!!A kludne to nazvem ze je to politicka moc ktora to chce!!HM,Garfield!!a spol z mesta!!No a co sa deje na dielni T-bus,Ti asi tiez nemusim pisat!!
Reply on: Bonetti #15831:
bohuzial tvoju obavu mozem len potvrdit.. mne je jasne kde je problem.. ale malokto vidi az "hore" k podstate problemu
Dnes som sa stretol naozaj so zlodejstvom:
Dať dôchodcovi pokutu len zato, že si nestihol označiť lístok, pretože si pokladal nákup na sedačku a k označovaču sa už ´´nedoplazil´´. Ožobračovať ľudí, zvyšovať cestovné a znižovať úroveň MHD. Hlavne , že sa aspoň niekto DOBRE a KVALITNE nabalí . ?
Tux,tak potom sa ospravedlnujem,ale vyznelo to troska inak!!Chyba je inde nez v tych radovych pracovnikoch ktoryani nemozu vela veci ovplyvnit,aj ked sa ako kolvek snazia!!mam obavu ze DPMZ speje do zahuby!!
Reply on: Bonetti #15827:
praveze viem az moc dobre co je za tym.. preto obahjaujem aj vodicov aj mechanikov..

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.