Reply on: Vladimír #15788:
bohužiaľ, u nás vodičovi trolejbusu pri nahadzovaní "palíc" častokrát ukradnú všetko, čo má v kabínke, preto sú všetci vodiči upozorňovaní, aby v prípade nutnosti opustenia kabínky si brali všetko so sebou - ale to sa častokrát nedá (ja som tam obyčajne nechával svoj MP3 prehrávač aj s repráčikmi)... a okrem toho aj interné predpisy zakazujú počas prestoja vozidla mať cestujúcich vo vozidle, alebo ich zanechať v opustenom vozidle...


VLK