Tak, za chvíľu idem do Bulharska. Vrátim sa za dva týždne. Po návrate by som sa chcel previesť testovaným dobrým kĺbovým nízkopodlažným autobusom. ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
v meste ako je Trenčín je 6 nizkopodlažnych autobusov v žiline o jeden viac v Trnave 13 čiastučne nizkopodlažnych autobusov to je viac ako v žiline 18 ciastočne nizkopodlažnych + 8 nizkopodlažnych to je dokopy to je asi tak...36 to je asi 5 nasobok autobusov ako je počet v Žiline ale neberu si priklad z Nitri ale z Banskej Bystrice kde su ak sa nemilim 2 či 3 nizkopodlažne autobusy ani jeden nizkopodlažny trolejbus a naviac ich chcu rovnako zrušiť ...kam ten svet speje
kebyže sa o tie trolejbusy aspon starali na 243 3. dvere dokím sa otvoria tak aj ten trolejbus odide!!! Určite to je aj na viacerich... tak to nema chybu a ja platim 14 sk to radšej peši a mam na dvojtu zmrzlinu ?
Mám dve otázky :
Neplánuje sa náhodou tento rok deň otvorených dverí v DPMŽ?
V depe stál biely trolejbus s novšími Rábami a čelami TRM. Je to 236 po GO alebo 244 po modernizácií, kedy 244 uvidíme v premávke?
Ďakujem
Nas pan primator nie je nic viac ako populista, ktory si potreboval spravit "meno" u Zilincanov (kto o nejakom Hramanovi pocul pred volbami?). A ci sa mu to podarilo? Ako velmi chcel zastavit vystavbu.. a zrazu.. zda sa snad niekomu ze by Aupark stal? Alebo cele to zverstvo na Farskych schodoch? Urobil doteraz pan Harman nieco pre Zilinu okrem nabalenia vlastneho vrecka?
Ad DPMZ... kto si mysli, ze clovek, ktory strieda spolocnosti (vid www.orsk.sk) ako spianve pradlo a nikdy v ziadnej dopravnej nesedel moze zodpovedne a hlavne fundovane riadit dopravny podnik? Aj ked sam prehalsuje, ze je v podstate jedno ake ma vzdelanie, nakolko pod nim "sedia" spickovi dopravaci.. nie je to celkom tak.. nakolko aj tych spickovych ked riadi.... vytera to tu tak.. nech si kazdy spravi obrazok...
Naozaj mi je z nášho primátora zle. Jeho zaujíma len to, na koľkých fotogragiách s občanmi bude. Inak nič. Kde sú výsledky? čo jeho predvolebná kampaň ? Aj tak sa bude stavať to hrozné obchodné centrum na Farských schodoch, dostavia sa Aupark,z DPMŽ sa stane najhorší DP na Slovensku...... Aký prínos priniesol terajší primátor? Hádam len Ing.Gubalu na riaditeľskú stoličku rovno z teplární. ? ?
prečo vo vnutrajšich displejoch neukazuje to čo mam načo mi je že L3 prišla zo smeru solinky ked na displeji je SOLINKY - cen
akože to fakt poteši... mohlo by to zmiznut ked už je za solinkami a je v centre a ked vyde z cetra staci len SOLINKY
vedy by sa to dalo pochopiť....
Nechystasa zmena v hlaseni zastavok žeby niektore boli na znamenie ??? Ked idem L31 ta napriklad nestoji pri Šibenice STK ludia ktory tam vystupuju si už zvikly že musia zazvoniť ale pre navštevnika to musi byť problem nie???...
Cestovné poriadky na iMHD som podľa Tvojich upozornení upravil, takže by teraz mali byť aktuálne a správne. V prípade akýchkoľvek ďalších zistení ma neváhaj kontaktovať. Ešte raz ďakujem.
Až od 8.8. Neviem síce ako to DPMŽ vyrieši, ale kľudne postačí tam €-sumu dotlačiť tak, ako sa dotláča sériové číslo. Inak, len pre informáciu, práve z dôvodu prechodu na € doteraz nie sú v stánkovom predaji nočné, kombinované a 24-hodinové lístky. Dostať ich možno len v automatoch.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.