dokedy bude 234 jazdit s nefunkcnym oznacovacom na cipove karty pri poslednych dverach? (asi kym nezrusia t-busy sa mi zda).
nevie niekto udaje o nakladoch na jeden km autobus/t-bus v ZA, prip. inych mestach na porovnanie? A co zdrazelo v poslednom case viac: nafta alebo elektrina?
nevie niekto udaje o nakladoch na jeden km autobus/t-bus v ZA, prip. inych mestach na porovnanie? A co zdrazelo v poslednom case viac: nafta alebo elektrina?
tux
len si dovolim pripenut hlasku o "vybehovych typoch trolejbusov v ziline"....
kedy si zilincania uvedomia ze harmancekovy caj je pre cloveka jedovaty??