dokedy bude 234 jazdit s nefunkcnym oznacovacom na cipove karty pri poslednych dverach? (asi kym nezrusia t-busy sa mi zda).
nevie niekto udaje o nakladoch na jeden km autobus/t-bus v ZA, prip. inych mestach na porovnanie? A co zdrazelo v poslednom case viac: nafta alebo elektrina?
nevie niekto udaje o nakladoch na jeden km autobus/t-bus v ZA, prip. inych mestach na porovnanie? A co zdrazelo v poslednom case viac: nafta alebo elektrina?
tux
1. intervaly na linkach a moznosti prestupu sa nedaju hodnotit inak ako absolutne pozitivne - na kadzej zastavke, v kazdom vozidle vyznacene moznosti prestupu ulahcuju aj nie-domacemu cestujucemu bezproblemovy trasnport a intervaly ktore sa pocas dna pohybuju od 3-10minut .. tu skutocne nie je co vytkut
2. trasy liniek- v meste je mnozstvo kratkych liniek ale vdaka velkym moznostiam prestupov to vobec nie je na zavadu- obratiska elektriciek su riesene len ako priechodzie kolaje
osobne sa mi velmi paci aj sposob pristavovania vozidiel na zaciatku spoja.. vodic odstavi voz na zastavku pokojne aj 5 minut pred odchodom
3. vozidla... nuz... nakolko byvam na trase trolejbusovej linky 70 na ktoru su bez vynimky vypravovane nizkopodlazne solarisy. tu nie je co vytknut.. co sa trolej.liniek tyka ostatne ako 78 a ine uz tak dobre nedopadli, nakolko cesta v niekolkodesatrocnych ikarusoch skutocnie nie je najprijemnejsim zazitkom
Z autobusov si velke + zasluhuju nizkopodlazne Volva
co sa metra tyka... ruske vozne s rokom vyroby 1975.. nech si kazdy urobi vlastny obraz...
pokial ide o elektricky no.. rozmanite... linky 4a 6 ktore premavaju na Mozskva tér sa dočkali súprav Siemens.. co je skutocne kvalita
pozdravujem