dokedy bude 234 jazdit s nefunkcnym oznacovacom na cipove karty pri poslednych dverach? (asi kym nezrusia t-busy sa mi zda).
nevie niekto udaje o nakladoch na jeden km autobus/t-bus v ZA, prip. inych mestach na porovnanie? A co zdrazelo v poslednom case viac: nafta alebo elektrina?
nevie niekto udaje o nakladoch na jeden km autobus/t-bus v ZA, prip. inych mestach na porovnanie? A co zdrazelo v poslednom case viac: nafta alebo elektrina?
Andres28
POSTUP AKO PRISPIEVAŤ NA TOTO FÓRUM:
1.Prihlás sa.
2. Dobre si premysli, čo napíšeš.
3. SKONTROLUJ si text, či neobsahuje gramatické chyby a ak to nezbadáš, vypni PC, otvor šlabikár a začni u kapitoly A.
?