pred tromi tyzdnami som v sobotu navstivil presov. bol som prijemne prekvapeny poctom cestujucich v popoludnajsich hodinach a tiez poctom spojov na linkach.
v porovnani presov - zilina sa mi zdalo, ze v presove je MHD pre ludi ako za starych cias a v ziline je MHD znacne obmedzena a vidiet to aj na poctoch cestujucich.
v porovnani presov - zilina sa mi zdalo, ze v presove je MHD pre ludi ako za starych cias a v ziline je MHD znacne obmedzena a vidiet to aj na poctoch cestujucich.
. Na študenta VŠ by som ho fakt netipoval, ale tak kockáč je kockáč ? .
Kvacalova23
Viem že sa to ľahko hovorí a ťažko koná... Určite by si to aj DPMZ tak predstavoval, ale ked to nevychádza so službami vodičov, tak dochádza ku kopírovaniu.