pred tromi tyzdnami som v sobotu navstivil presov. bol som prijemne prekvapeny poctom cestujucich v popoludnajsich hodinach a tiez poctom spojov na linkach.
v porovnani presov - zilina sa mi zdalo, ze v presove je MHD pre ludi ako za starych cias a v ziline je MHD znacne obmedzena a vidiet to aj na poctoch cestujucich.
v porovnani presov - zilina sa mi zdalo, ze v presove je MHD pre ludi ako za starych cias a v ziline je MHD znacne obmedzena a vidiet to aj na poctoch cestujucich.
. Na študenta VŠ by som ho fakt netipoval, ale tak kockáč je kockáč ? .
Valec
Polícia zadržala päť falošných autobusov
http://spravy.pravda.sk/policia-zadrzala-pat-falosnych-autobusov-fgi-/sk_regiony.asp?c=A071204_160210_sk_regiony_p04