Reply on: pavuk #12921:
Trošku nekorektné, Hájik nemôže mať lepšie spojenie ako Solinky ? Keby si tam hodil aj časy, dalo by sa na to aj pozrieť. Intervaly a dodržanie vozokilometrov tu zohráva veľkú rolu. Solinky, Vlčince len 1 linka do centra...
Valec
Re #12921 pavuk: Predpokladám, že bývaš na Hájiku a na Vlčinciach máš frajerku (babku...). ?