Reply on: Miro #12723:
lenže otázka je, aká by bola kultúra cestovania pre tieto mestské časti - keď sa tak pozerám na plné autobusy vyrážajúce do Rajeckej doliny, som rád, že ku nám do Bytčice chodí MHD... Myslím, že zažiť situáciu, kedy by som ostal na zastávke, pretože som sa nezmestil do autobusu by som určite nechcel...
Miro
A stav, keď MHD dotuje mesto, ale prímestské linky dotuje kraj, tiež považujem za nenormálny - ak by malo tvrdo platiť Jurajovo "každý za svoje", mali by prímestské linky dotovať obce, ktoré tá-ktorá linka obsluhuje. Možno by si niektoré obce potom vybrali aj iného dopravcu, než ktorého im naordinuje kraj