Reply on: Miro #12723:
lenže otázka je, aká by bola kultúra cestovania pre tieto mestské časti - keď sa tak pozerám na plné autobusy vyrážajúce do Rajeckej doliny, som rád, že ku nám do Bytčice chodí MHD... Myslím, že zažiť situáciu, kedy by som ostal na zastávke, pretože som sa nezmestil do autobusu by som určite nechcel...
Juraj
Podobna situacia uz nastala 2x. Prvykrat to bolo v r.1990, ked sa odclenovali Teplicka, Rosina, Turie etc., buduci starostovia mi neverili, ze to tak ma byt, dokonca naznacovali, ze Ziline mozu zastavit od nich privod pitnej vody atd. Nakoniec sa to vsetko pekne oddelilo "kazdy za svoje" a myslim, ze to bolo tak dobre. Druhykrat to bolo pred cca 7 rokmi, ked bolo referendum v Zilinskej Lehote, tam sa ludia hlavne kvoli strate MHD neodtrhli.