Reply on: Juraj #12669:
1. Sú v TN tiež čísla s nulou na začiatku od 01 do 09?
2. Trenčianske fórum na www.sadza.sk je, ale je dosť mŕtve.
3. A čo ďalej? Bočnými číslami ste potešili šotoušov, čím potešíte cestujúcich? Že by AVTD? Alebo zmenou tarify na žilinský spôsob? Nastupovaním všetkými dverami?
4444
Neviem niekto termín dodávky nových autobusov?
Možno mi to ušlo, ale už sa prestali robiť GO na TB a autobusoch? Je leto a nejako som nepostrehol, že by v čase letného útlmu využil DPMZ tento čas na údržbu vozového parku.... ( nemám na mysli zmedializované zlínske TB... )
Vladimír, všetko najlepšie k dnešnému sviatku...