Reply on: Juraj #12659:
Ej Juraj, ty uz zacinas byt nejaky alergicky na to, ked niekto kritizuje tvoju tarifu
Lenze ona je fakt nespravodliva a likvidacna pre MHD
Lenze ona je fakt nespravodliva a likvidacna pre MHD
Až donedávna čelila nitrianska MHD doslova likvidačným pokusom zo strany niektorých politických kruhov. A preto to tam aj tak vyzerá (vyzeralo).
Juraj
Takisto ako si nebude ta zvysna drviva vacsina do jedneho cloveka stazovat, ze sa im kvoli tym 60-tim ubralo z Hajika 20% spojov.