Reply on: Juraj #12644:
Juraj, treba sa pozrieť z iného pohľadu.... Aké poddimenzovanie? Aké potreby väčšiny? Načo? Ak má byť Žilina krajšia, treba v meste úplne dopravu vylúčiť alebo okresať.... úplne jednoduchý návod.... Znížime frekvenciu spojov, ľudia budú chodiť pešo, bude prázdnejšie mesto od TB a autobusov a hneď je v Žiline krajšie.... Tak za krajšiu Žilinu!!! ... dúfam, že z chodenia po tých akože chodníkoch, sa z nás nestanú invalidní dôchodcovia..... ☺ .... a tak treba počkať, kedy sa z mlčiacej väčšiny stane drvivá väčšina nespokojných a ufrflaných ľudí. Lebo teraz je to zmena liniek, pokračovanie to bude mať zvyšovaním cestovného,.... Nuž som zvedavý, ako sa nazve nové hnutie v Žiline.... ?
Vladimír
Ojoj, ohľadne tarify sme sa určite nepochopili. Ja som vyjadril údiv, rozhodne nie nejaký nátlak na spoludiskutujúceho. Právo na názor rozhodne ctím. Ak sa mu žilinský tarifný systém páči, je len o dôvod na radosť viac, že je tam o jedného spokojného cestujúceho viac. Ako som povedal, mňa to LEN prekvapilo.