Reply on: Vladimír #12643:
Ak vynecham z 8-tisicoveho sidliska denne tych cca 60 ludi, co sa pohodlne zmesti do kratkeho voza, aby sa bez prestupu odviezli az na Vlcince, tak Hajik VOBEC nie je v sucasnosti poddimenzovany. Bude az po zavedeni GVTD, ked sa mu uberie 20% spojov ako dan malej hlucnej lobbistickej skupinke, ktoru "zaplati" ticha vacsina... A sidlisko sa stale rozrasta, deficit bude stale vacsi a vacsi.
Pišta
.... a tak treba počkať, kedy sa z mlčiacej väčšiny stane drvivá väčšina nespokojných a ufrflaných ľudí. Lebo teraz je to zmena liniek, pokračovanie to bude mať zvyšovaním cestovného,.... Nuž som zvedavý, ako sa nazve nové hnutie v Žiline.... ?