Na to ze ste Krajske mesto sa tu mate zle. Autobusi chvalim. To si kupujete. Ale trolejbusi chcete zrusit? Keby ste aspon nove transparenty tam dali. Ale vy serete na to.
A v BA sa len jeden samovyradil (resp. zhorel po nepodarenej oprave) a to časť z nich je staršia ako žilinské. Podobne aj v BB a KE. Kde je teda chyba?
Ja už,mimochodom využívam MHD sporadicky, radšej sa prejdem, aj tak trolejbusy meškajú jedna radosť, CP nie je v ZA objektívny, inf.tabule sú 80%času nefunkčné...
A ešte podotknem 1 vec, nech si berie DP od DP Ostrava, ktorý proti vandalizmu bojuje a to dosť úspešne. Nech si berú aj čistotu vozov, ochotnosť vodičov, informačných centier atď. ?
Vieš mi povedať, čo som mal robiť? Mal som sa do nich pustiť? Oznámiť to môže pokojne vodič, dobre to videl, ešte vyšiel z kabíny a pozrel sa na nich a nič...
Aj ja som s nimi išiel, ale taktiež som mal možnosť vyskúšať si HESS-y(aj trojčlánkový), Van-Hool A300GT, Volvo 7000T, Solaris Trollino, NAW...a musim povedať, že veru 24/25 Tr sa mi veľmi neukázali extra ?
Ja osobne by som velmi rád prišiel a stretol sa nielen s ľuďmi z DPMŽ, ale aj s tu diskutujúcimi, no prave v ten víkend som v Prahe. Čo ma určite na jednej strane veľmi mrzí.