pre matej.mazan DOD v DPMŽ bude 21.9.2008 od 13:00 do 16:00 v priestoroch trolejbusového depa na Kvačalovej a autobusová vozovňa na Košickej ulici....dufam že sa mi podarí prísť
A ty si sa viezol iným trolejbusom ako Škoda 14/15 Tr, keď máš taký prehľad medzi tými typmi? Alebo nebodaj ich aj šoféroval? A SOR-u sa báť nemusíš...ten si príde na svoju klientelu v krajinách ako Azerbajdžan, Arménsko, Gruzínsko, Ukrajina, Rusko...kam je výrobcom dokonca aj určený ?
Rozdiel bude zrejme len vo výzbroji...v škdovke bude svoja, Solarise/DPO bude Czetro...a nezabúdajme, že do Solarisu sa montuje taktiež aj výzbroj GANZ, takže Škoda je de facto len ďaľší dodávateľ výzbroje.
Dosť ma to osobne šokovalo, ale netajím sa tým, že celkom pozitívne. Ja už dávnejšie som bol pri kúpe Citybusov v roku 2004 skeptický s unifikáciou. Teraz sa moje tušenie vyplnilo. Dokonca sú už aj objednané kusy do Pardubíc, takže informácia sa zdá dosť hodnoverná... ?
Ľudia, dúfam že vás nenapadne príjsť veľa, chcem silou-mocou vyhrať ten štvrťročák, aj keby som to mal otočiť na 3 várky.Súdruh Mongolský, dúfam,že sa konečne stretneme ?
Ale k veci. Dnes som sa stretol s vandalizmom v dopr.prostriedkoch MHD - ´´chlapci´´ sa snažili vytŕhať sedačky, robili zhyby na ´´hrazde´´ a počmárali asi zo 5 sedačiek ☠ . Zdá sa mi, že nám tu začína vyrastať riadna kopa vandalov.
2. Nebezpečné prechádzanie z Priemyselnej ku DP by mal DP vyriešiť, chýba zárez v smere do ŽL, možno sadočkáme nejakej havárie...
Tiež môže dôjsť k zrážke človeka a auta.(a nepríjemnej-aj tak neviem, či by prechod pomohol, keď tam vodiči jazdia bezohladne.)
?
3. DP by už mohol konečne premiestniťautomat na CL na býv. zastávke Pod Hradiskom napr. na zast. Kysucká.
Toť vsio, veľa zdaru. ? Sorry za možné chyby.
Dnes prebiehalo na ulici Juraja Závodského neďaleko zastávky Žitná frézovanie vozovky, čomu sa nevyhli ani vozidlá DPMŽ. Trolejbus 202 na L6 v smere na Vlčince nabral popoludní v Závodí meškanie až 15 minút, keďže vodičovi nevyšla snaha obísť vozidlá cestárov cez obrubník a musel sa za ne zaradiť a postupovať slimačím tempom. Prečo sa musí frézovanie v strede cesty vykonávať cez pracovný deň v čase dopravnej špičky?! ?
mňa osobne dožiera informovanosť o zmenách zo strany DP... síce som sa dozvedel, že mi zrušili L2, ale nikde už nepísali o viacerých posunoch časov spojov oproti pôvodným CP na L22... iba tuším že dva spoje sa posúvali (podľa pôvodného dokumentu). Ja som napríklad dnes zistil, že spoj o 17:27 od Stavomontáží už nechodí ale je presunutý na 17:23... keby som nechodil na zastávku skôr, mám holt smolu...
Po skončení výrobi typového radu 24Tr a 25Tr začne Škoda Plzeň a.s. vyrábať novú radu a to 26Tr, 27Tr a 28Tr. Tie už budú mať použitú karosériu od poľského výrobcu Solaris. Teda už budú aj Trollina, aj Škodovky.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.