Reply on: Fera #371:
Nuž , dokiaľ sa vedenie bude stavať pasívne k riešeniu súčastnej situácie , nič sa nezmení . Ale nič nie je stratené , však stále tu máme cca 10 % trnavčanov , čo využívajú MHD , takže stále má o koho SAD-ka prichádzať . ?
Fera
Vodiči v TT sú takí istí ako vodiči v PN,či v BA alebo inde! V tom je pravda,že zvýšenie platov by nepomohlo,i ked musím uznať,že je možné,že by sa sem hrnulo viac záujemcov na miesta,no ako vidím,ide to všetko dolu vodou a to ma mrzí najviac..Tak isto máš pravdu s dielenskými pracovníkmi,je to presne tak,ako si napísal..Ono sa nájdu riešenia,ako by sa to všetko mohlo dať do pohybu,no mnoho ludí ich radšej nechce počuť.. ?