Reply on: martin TT #3373:
A v akom náklade bol ten cesták vydaný? Pretože pri zmenách, ktoré sú skoro každy mesiac by som ho skôr zakúpil len pre čisto zberateľské účely a to keď raz MHD nebude, tak aby bola knižna pamiatka, že vtedy, keď začala optimalizovana fatamorgána to jazdilo náhodou takto bum 9/12/2012, a tiež dúfam že na titulnej strane není žiadny SOR ale chuligáni z dicu ?
koco
"Na nové autobusové státia, vybudovanie prístreškov a inštaláciu informačných systémov pre autobusové zastávky vynaloží mesto v budúcom roku spolu 125-tisíc eur."
Zdroj: trnava-live.sk, článok o rozpočte mesta na 2013
wtf? Informačné systémy? Prístrešky?!
len ešte dotiahnut akceptáciu čipu DESfire EV1 ... lebo to je hanba