Reply on: Udiak #2706:
Ja len pevne verím, že po vyjadrení "čo je lepšie: 5+5+5 v hodinovom, alebo dvojhodinovom takte, alebo 20+20+20 tiež v hodinovom takte" už naozaj neporušíte to, čo ste pod tou čiarou sľúbili. A ak by Vás náhodou aj klávesnica svrbela, napíšte o tom radšej nejakú odbornú literatúru (najlepšie v nejakom svetovom jazyku), nech sa skutoční odborníci na tom dobre pobavia. ?
brefos
Linky 2+9 z Námestia na Západ zo sídliska Sekier
4 -
5 -
6 58x 58aS
7 05x 18 48a
8 00x 03xS 18 30a
9 18 30
10 30 33
11 48
12 05a 18 48
13 33
14 03 33 55x
15 15a 18 48 55x
16 03 25a 33
17 10x 33 35a
18 28
19 03 15x 48
20 18
21 18
22 18
niektoré ranné spoje linky 9 vynechávajú námestie
Po 10h, či po 17h, víkend, no ohromné. Ale už vedia, aj takéto tabuľky dostali a veru sa aj začudovali. Zrejme sa to ešte dosť prepracuje, lebo takto to ostať nemôže. A ak tento príspevok bude niekomu vadiť, že to sem píšem, tak poprosím vymazať. Lebo neviem či pán UDIAK, číta aj iné fórum. Ďakujem. ?