No na SADkovskú stránku už zavesili informácie o optimalizácií ... a asi na rýchlo viď:" NOVE CP od 1.8." (dĺžne netreba na oficialnej webstránke inštitúcie)
SAD-o-MASO
SAD-o-MASO
SAD-o-MASO
v Trnave si treba domýšlať
aj ked teraz neviem ci nieco budu meniť to súhlasim, ale zase nehovorme že nič
Tanner
No keď tam čítam diskusie po sociálnych sieťach alebo pod článkami, názory tých ľudí, tak nevyzerajú spokojne a myslím že mestu aj SAD padne trošku ten "plánovaný" obrat z áut do autobusov, ale čo, taxikári budú mať aspoň vyššie obraty a možno sa tu zjavia ako blesk z číreho neba aj maršutky, podobne ako v Martine alebo nakoniec pribudne cyklistov ?