Reply on: kvorka #14665:
Žiaľ, ten Púchov bude problém aj vtedy, keď ZSSK začne dávať na Ex600 len mašiny na 160. Pred PU som minule chytil sekeru, lebo nás nemohli pre obsadenosť hrán vpustiť. Keď sa predĺžia Ex z CZ do ZA, to ešte len bude...a potom napasuj MHD.
A ak si taký arogantný - trepe to tebe v prázdnej hlave.
Fuj.
henko151
Tatran od Bratislavy prišiel včas do Púchova, Tatran od Košíc prišiel s pár minútami do Považskej Bystrice, aby pustil pred seba vyvatované IC. To prešlo Považskou asi 7 minút po odchode Tatrana v smere do KE z Púchova. Na vzdialenosť AH pustili za IC Tatran smerom do Bratislavy. A výsledok? Tatran v smere do Košíc odchádzal z Púchova s +20.
Dnes som svedkom rovnakého počínania (Ex 609), len chytil +15. Môžete už len sledovať, ako kvôli tejto výluke bude rozosievať meškanie od Žiliny ďalej na východ.