Reply on: milan005 #13397:
Tak nerozumiem, prečo tento argument (TN-DCA-TN) nebol akceptovaný. Potom sa tu prezentujú pseudousoechy, ale zákonné obmedzenia nepustia. Či zas ide niekomu len o pí ár? Lebo fakt ako píšeš, lepšie je TN-DCA-TN ako opačne.
TomoSK
Za zmienku však stojí, že vďakabohu sa konečne mení vnímanie verejnej osobnej dopravy z pohľadu objednávateľov, nakoľko až do júna sme mali posledný spoj TN-BN o 18:30, postupne popribúdali 19:40, 20:50 a 22:20. V prípade kladív sa z posledného spoja o 21:30 posúvame na čas 22:15, počas piatkov dokonca až na 23:45. Dovolím si tvrdiť, že keby sme na to ako DnP nezačali na kraji upozorňovať, dodnes by k zmene nedošlo. Konečne to začína reflektovať reálne správanie sa cestujúcich v dnešnej dobe, lebo doteraz sa jazdilo v čase predaja lokálnej Jednoty.
Verím, že sa časom dostaneme do bodu, kedy bude rozumnou sieťou liniek (nie nutne výhradne mestských) o takomto čase pokrytá väčšina mesta vrátane Zámostia a Sihote a nebudeme sa tváriť, že ľudia v Trenčíne chodia späť s kurami.
Nedá mi tiež ešte neformálne nespomenúť, že tieto nočné spoje mali pôvodne vzniknúť dva, aj smerom na Dubnicu. Ako sú rôzni ľudia, tak sú rôzni aj dopravcovia, s niektorými sa spolupracuje ľahšie, s inými ťažšie, ale to ja žiaľ nezmením. Nebudem menovať, ale množstvo zmien u jednotlivých SAD hovorí samé za seba.