Z: To bude nejaka Karosacka seria...
Ad. plynaky: Nakoniec sa mozno klbove draciky zbavia detskych chyb a budu to rovnako dobre busy ako c. 1301, 1306, 1307, atd. ktore boli tiez rekonstruovane v Zlineri (akurat jazdia na naftu). Aspon po dnesku som celkom optimisticky
COLOR: Sak len nech zburaju meniaren, pojdeme im osobne nahadzat tehly z nej do Primacialneho palaca
Ved este uvidia, co dokazu obcianski aktivisti...
Vyluka do Race bude asi ako vlani (mrkni sa do historie noviniek). A samozrejme, tak ako aj vlani, DPB zverejni presne udaje v piatok rano...
COLOR: A vlastne, nezmylil si si nahodou toto forum s dispecerom?
Ad. plynaky: Nakoniec sa mozno klbove draciky zbavia detskych chyb a budu to rovnako dobre busy ako c. 1301, 1306, 1307, atd. ktore boli tiez rekonstruovane v Zlineri (akurat jazdia na naftu). Aspon po dnesku som celkom optimisticky

COLOR: Sak len nech zburaju meniaren, pojdeme im osobne nahadzat tehly z nej do Primacialneho palaca
Ved este uvidia, co dokazu obcianski aktivisti...Vyluka do Race bude asi ako vlani (mrkni sa do historie noviniek). A samozrejme, tak ako aj vlani, DPB zverejni presne udaje v piatok rano...
COLOR: A vlastne, nezmylil si si nahodou toto forum s dispecerom?

Videl som to tiez. Nastastie iba vecer a z dialky. Udajne to ale vyzera skaredo, miesto farby cely voz oblepili modrymi nalepkami (bude sranda davat to dole
. Tieto dve zastavky som nesetril kritikou, ale co si myslite o zastavke Zatisie? Hmm, hlavne ze je tam nova trat, nove zabradlie, pristresky ziadne (hmm, cert ich zobral, ze?) a novy stlp. A samotna zastavka ostala rozbita, s popraskaynm asfaltovym povrchom, ktori miestami kde to bolo uz uplne rozbite vymenili. Okrem toho miesto obrubnikov zostali staze hrdzave a zhnite ocelove pasy a konstrukcie. Absolutna hroza. Tato trat je same polovicne riesenie. A o pristreskoch to plati rovnako, lebo si iba na jednej dvojici zastavok, su male a o nicom. Vsak nech JCd trochu porozmysla. Viac zastavok znamena viacej reklamnej plochy. Teda vicej ziskov z reklamy. Este jedna poznamka na zaver. Ak pojdete z Polusu elektrickou, vsimnite si smetny kos na zastavke. Je zrkadlom celej stavby. Nedomyslene a nedotiahnute riesenia, hlavne ze sa trat odovzdala dva tyzdne pred terminom. Tak teda dakujem pekne, uz nemam zaujem. Radsej si pockam o tie dva tyzdne dlhise (aj o mesiac), ale nech je to spravene kvalitne. Este sa odavzia tam honosne strihat pasky a skerit sa do kamier. Vidno ze tu trat, teda aj zastravky vyuzivat urcite nebudu.
COLOR
Turbo: Fakt?
Nema niekto info o vyluke pocas racianskych hodov (65 a pod.)?
7785+86 rozpojili a 7785 vcera aj dnes jazdi na 8
7301 este furt na 2
PePa vcera na 2, predvcerom na 5; Beus vcera na 5, predvcerom na 7
Nemozem si odpustit comment k 7112: Strasne sa mi paaaaaaaaaaci!!!!!! Bol som prvy civil (spolu s Matom) co sa nou viezol. Teda pokial nejaky iMHDak tam nebol pred nami. Ing. Polak a Parsaci ju uz dokoncuju. Aj zvukove hlasenie asi bude. #9767: Nechapem, pozriem sa co vlastne chces vediet
Zolo: Cauko. Pocul som od d3ka ze nie vsetkemu co povie Igor treba verit, vraj si mu to poslal, co je an tom pravdy?
Pozdravujem Frenkyho