Reply on: Marcelllooo #97475:
ďakujem. Hej, je ešte veľa nezodpovedaných otázok. A myslím si, že riešení bude veľa a bojím sa, že keď už staviame nosný systém, aby to nekrachlo na peniazoch, alebo blbých nápadoch na magistráte.
Stačí sa nimi trochu povoziť v špičke.
Marcelllooo
Ak si niekto mysli, ze sa sem nahrnie jak diva voda a este caka, ze vsetci popadame na zadok z toho, ze si tu chce realizovat svoje sny, tak sa myli. Stacilo nam poucenie povedzme z Ruzinova...
Ak sa ma nieco v Petrzalke realizovat, tak nech je to v tomto poradi:
- kvalitna urbanistika respektujuca hodnoty a zazite vztahy
- kvalitne dopravne planovanie (koncepcne a systemove)
- kvalitna architektura a riesenie stavieb (budov i dopr. stavieb)