Reply on: klasIK #81687:
Tak toto uz fakt najvacsia perla ktoru vypotil riaditel s tym hovorcom. MY MAME PITNY REZIM 35 SK?????????????????????????????????????????? ODKEDY????????????????????????????????????? Co som v podniku,tak viac ako 20 Sk som v zivote nedostal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☠
Valec
1. Problém bude zrejme v tom, že DPB si tie pitné poukážky (gastráče) objednáva dodatočne na konci mesiaca a nedrží ich tisícky niekde v šuplíku.
2. Rozdávať minerálku si veľmi predstaviť neviem, koľko druhov a chutí by tam museli mať, aby bol každý spokojní. Navyše do konca zmeny (nehovoriac už o poobednej) by bola pekne horúca. Nebolo by jednoduchšie zabezpečiť aspoň na jednej konečnej buď prístup k pitnej vode?