Reply on: klasIK #81687:
Tak toto uz fakt najvacsia perla ktoru vypotil riaditel s tym hovorcom. MY MAME PITNY REZIM 35 SK?????????????????????????????????????????? ODKEDY????????????????????????????????????? Co som v podniku,tak viac ako 20 Sk som v zivote nedostal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☠
Ike
VUB je stavba ktora bude mat 13 rokov... no napriek tomu vyzera zo vsetkych najmodernejsie... to CBC vedla vyzera ako parodia na vidiecke kulturne centra vybudovane v 70.rokoch v kazdej dedine