Včera (14. 6.) v autobuse c. 53 na zástavke "Rožňavská" smer "Vajnory" daco vybuchlo vzadu v autobude a ostala tam diera. Nikomu sa nic nestalo...ludia vystúpili a autobus sa otocil a isiel (asi) do vozovne.

ak som sa ta dotkol, je mi to luto.
. Ale co uz. Skoda, ze medzi napr. tescom a trnavskym mytom bude premavat o dve eliny menej :(( (4 a 6). To je fakt skoda, to bude nezjazdny usek - z hladiska...
Alcazar
Včera som videl, ako nejaký človek v čiernom tričku na Moste SNP (či ako sa teraz volá) fotil tie novobudované zastávky pri Auparku. Nebol to niekto z vás