Reply on: galiyosha #79846:
MiU Rusovce je najblizsie k zastavke Vyvojova a MiU Zahorska Bystrica bude nova zastavka pre 37, ktora pojde v ZB trosku inou trasou popred MiU (najskor od septembra).
To rovno ciel "Slovensko" 
To treba nafotit! je to fakt efektne... viditelne posunute podlozie aj s kolajami.
Peon
Možno by nebolo na škodu ani premenovať zastávku "Alexyho" na "Dom kultúry Dúbravka" alebo "Dúbravka - centrum". ?
"Pri štadióne" by sa mala volať "ČOV DNV" alebo radšej "Vápencová", keby bola situovaná pre ľudí pri hlavnej ceste a tunelíku a nie pre nikoho až pri ČOV...
Máte ešte nejaké návrhy na prípadné premenovanie zastávok? Mne už teraz nič nenapadá.
A ktorý názov zatávky v BA považujete za najzaujímavejší či najnevšdnejší či nebodaj vtipný? Ja hlasujem za "Výhon". ?