Reply on: PaoloS #79843:
Hej, chcel som povedať, že nejako takto si predstavujem integrovaný nosný dopravný systém na báze električky, vzápätí však prišlo vytriezvenie, čo znamená, že niečo takéto bude v Bratislave roku 3007. Teda nikdy, lebo dovtedy sem bachne asteroid.
?
aaaale nieeee. ja mam ekonomicku univerzitu rad, kazdy den okolo nej cestujem
Ike
podla mna su vsetky tie nazvy tam nevhodne... Slavicie udolie je ta znizenina medzi Sitinou a oblastou Rovnic. Ul. Slavicie udolie je cesta veduca tou znizeninou a Mlynska dolina sa tiahne zhruba od Lesoparku po ustie Vydrice... cize vsetky tie nazvy tam su maximalne nejasne... to mozme rovno zastavku Pridanky premenovat na Male Karpaty